بهترین زمان خرید در دبی

گردشگری گردشگری 26 خرداد ، 1402 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه


از آنجایی که دبی شهری است که بسیاری از علاقه مندان به سفر آن را جزو مقاصد گردشگری خود قرار می دهند، برای خیلی از مسافرین این موضوع اهمیت دارد که در بهترین زمان به این شهر سفر کنند، باید بگوییم که بهترین زمان سفر به دبی یک مسئله نسبی است می تواند برای هر کسی متفاوت با دیگران باشد و کلا یک موضوع شخصی است، اما ما به شما در این مطلب توضیح می دهیم که برای هر یک از سلیقه ها کدام بازه زمانی می تواند مفید باشد همچنین بهترین بازه زمانی برای خرید در دبی را به شما معرفی می کنیم تا اگر جزو کسانی هستید که علاقه بسیاری به خرید کردند دارند بتوانید علاقه خودتان را در سفر به خوبی بگذرانید.

آشنایی با بهترین زمان سفر به دبی

بهترین زمان سفر به دبی همان طور که گفتیم یک مسئله شخصی است اما در این قسمت سعی می کنیم بهترین بازه زمانی را از دید اکثر مسافرین به شما معرفی کنیم.

خیلی از مسافرین هستند که دوست دارند در زمانی به دبی سفر کنند که آب و هوای این شهر خیلی گرم نباشد در این صورت می توانند راحت تر در خیابان های زیبای این شهر قدم بزنند، باید به این عزیزان بگوییم که بهترین زمان سفر به دبی از لحاظ آب و هوایی فصل زمستان ، در این فضل هم رونق شهر بسیار بیشتر است و همین که آب و هوای این شهر کاملا مطلوب می باشد ولی این را هم باید در نظر بگیرید که قیمت تور ها در این بازه زمانی بیشتر از سایر وقت ها است.

اما اگر از آن دسته افرادی هستید که بودجه کمی برای سفر خودتان دارید می توانید سفرتان را در فصل تابستان انجام دهید ولی باید این نکته را در نظر بگیرید که در این بازه زمانی آب و هوای شهر دبی به مراتب گرم تر از زمستان است همچنین تعداد توریست ها کمتر است  که این می تواند امتیاز مثبت برای برخی از افرادی باشد که زیاد به شلوغی علاقه ندارند.

بهترین زمانی که می توانید در فصل تابستان در شهر دبی به خرید بپردازید، ماه تیر است شما در این زمان درست است که در ماه های گرم قرار دارید اما باید بدانید که دبی شهری مجهز است و این امکان را برای مسافرین می دهد که بتوانند به راحتی در جای جای این شهر به گشت و گذار بپردازند، البته درتیر ماه دبی فقط مراکز تجاری تخفیف ندارند بلکه سایر امکانات نیز دارای تخفیف ویژه ای می شوند، همین طور خیلی از کنسرت های خوانندگان شاخص در این بازه زمانی در دبی برگزار می شود.

جشنواره های خرید زمستانی در دبی کی برگزار می شود ؟

می خواهید از تمام لذت های سفرتان به دبی بهره مند شوید، زمستان را برای سفر به دبی اتخاب کنید، درست است  که اکثریت مردم فکر می کنند سفر در فصل زمستان به دبی بسیار گران قیمت خواهد بود اما واقعیت این طور نیست اولا که بعضی از ماه های زمستان تور دبی  تخفیف های ویژه می خورد که برای فهمیدن زمان مناسب آن باید کوشا باشید در ضمن حتی تور های معمولی که در فصل زمستان برگزار می شود به میزان خیلی زیادی گران قیمت تر نیست که بخواهید به خودتان آب و هوای گرم این شهر را تحمیل کنید، در واقع اختلاف قیمتی تور دبی در زمستان و تابستان خیلی باهم تفاوت ندارد، همان طور جشنواره های ویژه ای در فصل های زمستان برگزار می شود که به هیچ عنوان در تابستان شاهد آن نخواهید بود، این جشنواره ها کمک می کند تا بتوانید با قیمتی مناسب تر کالاهای مد نظر خودتان را از معتبر ترین برند های دنیا خریداری کنید .

با انتخاب تور دبی در زمستان هم می توانید راحت تر و با تخفیف ها و جشنواره های مختلف خرید کنید و هم می توانید بدون اذیت شدن به خاطر آب و هوای این شهر بیشتر از سفر خودتان لذت ببرید، هیچ چیز بهتر از این نمی شود که هم بتوانید در بهترین زمان برای خرید به دبی سفر کنید هم از آب و  هوای مطبوع آن لذت ببرید پس پیشنهاد ما به شما این است که در زمستان به دبی سفر کنید به این شکل با یک تیر دو نشان زده اید!

همچنین نباید فراموش کنید که سفر به دبی در فصل زمستان یکی از ویژگی هایی که دارد این است که در این بازه زمانی اکثر کنسرت ها برگزار می شوند همچنین اکثر این کنسرت ها در این فصل از سال به صورت سرپوشیده نیست به همین خاطر جو بسیار جالبی دارد، شما می توانید در فضای آزاد از شنیدن موزیک های معروف ترین آرتیست ها دنیا لذت ببرید و به جنب و جوش به پردازید ، شرکت در این جشنواره ها و کنسرت ها از مهیج ترین تجربه هایی است که می توانید در طول زندگی خودتان تجربه کنید.

بهترین مکان ها برای خرید در دبی کجاست ؟

در شهر دبی می توانید مراکز خرید بسیار مختلفی را مشاهده کنید، این شهر پر است از مراکز گردشگری مختلف که در تک تک آنها معروف ترین برند های پوشاک و سایر اقلام قرار دارد پس اگر اهل خرید و بازار گردی هستید به هیچ عنوان فروشگاه های شهر دبی را از دست ندید . در این قسمت برخی از معروف ترین و بهترین مراکز تجاری دبی را به شما معرفی خواهیم کرد.

دبی مال:  این مال به عنوان بزرگترین مرکز خرید جهان شناخته می شود که خود همین می تواند یک جاذبه گردشگری برای خیلی از علاقه مندان به معماری باشد . در مرکز خرید دبی مال می توانید شاهد بیش از 1000 خورده فروشی باشید، همچنین معروف ترین برند های لباس نیز در این فروشگاه نمایندگی دارند البته فارغ از خرید می توانید از آکواریوم این مال دیدن کنید همچنین می توانید از سایر امکانات آن مانند پیست اسکی و ... استفاده کنید و یک شب بسار لذت بخش را در این مال بگذرانید.

مرکز خرید امارات: این مرکز خرید نیز مانند دبی مال صرفا یک جای عادی برای خرید پوشاک نیست مرکز خرید امارات یک سیاره ای متفاوت است دیدن این مرکز را از دست ندهید.

مقالات پربازدید
newsletter
6LcMgvAjAAAAAD-ESR89fJQx25NW8DUr4QmYYTOW