نمایشگاه های دبی

گردشگری امیری 26 خرداد ، 1402 زمان تقریبی مطالعه: 10 دقیقه

نمایشگاه های دبی

در سال های اخیر دبی به دلیل پیشرفتی که از لحاظ اقتصادی و تجاری داشته یکی از میزبان های اصلی نمایشگاه های مختلفی است ، این نمایشگاه ها یک پل ارتباطی بسیار مفید برای ارتباط گرفتن با کشور های حاشیه خلیج فارس و حتی اروپایی است که در این شهر وو نمایشگاه غرفه دارند، همچنین در اکثریت این نمایشگاه ها سیمنار های آموزشی مختلفی هم برگزار می شود که می تواند برای افرادی که می خواهند در حوزه کاری خودشان پیشرفت کنند بسیار مفید باشد پس اگر قصد دارید تا در نمایشگاه های دبی شرکت کنید تا آخر این مطلب را به خوبی مطالعه کنید تا با نمایشگاه هایی که قرار است در این شهر برگزار شود آشناییت پیدا کنید.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی

یکی از مهمترین نمایشگاه های دبی ، نمایشگاه تجیزات پزشکی است در این نمایشگاه اکثریت کشور های جهان که در زمینه پزشکی و تجهیزات پزشکی فعالیت می کنند گرد هم می آیند و نوین ترین تولیدات و تکنولوژی های خودشان را به نمایش می گذارند، در این نمایشگاه بسیار پر اهمیت ، سمینار های علمی بسیار مفیدی نیز برگزار می شود و دانشمندان حوزه پزشکی در آن شرکت می کنند، که می تواند یک تجربه بسیار مفید برای افرادی باشد که در زمینه تجهیزات پزشکی فعالیت دارند .

در این نمایشگاه طیف وسیعی از دشته بندی های پزشکی ازائه می شوند که از جمله مهمترین آن ها می توان به فناوری های پزشکی ، لوازم مصرفی پزشکی ، داده های پزشکی و سلامت دیجیتال اشاره کرد .

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی دبی 30 ژانویه الی 2 فوریه است و محل برگزاری آن در مرکز همایش و نمایشگاه های بین المللی است . اگر در حوزه پزشکی و تجهیزات پزشکی فعالیت می کنید به شما پیشنهاد می کنیم حتما در این نمایشگاه حضور پیدا کنید تا با رقبای بین المللی خودتان بیشتر آشنا شوید و همچنین راهی برای صادر و وارد کردن محصلات خود پیدا کنید .

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی

یکی دیگر از نمایشگاه های حوزه پزشکی و درمان که طرفداران بسیار زیادی دارد ، نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی است ، شما می توانید در این نمایشگاه شاهد بروز ترین و آخرین تجهیزاتی باشید که در زمینه آزمایشگاه تولید شده است ، این نمایشگاه برای افرادی که در زمنیه تولید ، صادرات و واردات وسایل آزمایشگاهی فعالیت می کنند بسیار مفید خواهد بود .

از جمله نکات بسیار مهم این نمایشگاه این است که بازدید کنندگان در آن می توانند فرصت این را داشته باشند که شبکه سازی کنند و با سایر شرکت های پیشرو در این حرفه ارتباط برقرار کنند ، طبق اخبار قرار است بیش از 130 شرکت از کشور های مختلف در این نمایشگاه غرفه داشته باشند که می توان گفت در زمینه تجهیزات پزشکی این نمایشگاه بسیار فوق العاده خواهد بود.

تاریخ برگزاری نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی از 6 تا 9 فوریه خواهد بود و همچنین محل برگزاری نیز در مرکز همایش نمایشگاه های بین المللی دبی است . اگر علاقه مند به فعالیت در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی هستید و یا اینکه در این حوهز فعالیت می کنید ، این نمایشگاه می تواند برای شما بسیار مفید و آموزنده باشد پس فرصت را از دست ندهید .

نمایشگاه بین المللی غذا و آشامیدنی

اگر در حوزه تغذیه فعالیت می کنید ، رستوران دار هستید و یا اینکه یک شرکت تولیدی غذا و آشامیدنی دارید ، این نمایشگاه برای شما است ، gulfood از معتبر ترین و مهمترین نمایشگاه هایی است که در زمینه غذا و آشامیدنی در آسیا و حتی جهان برگزار می شود، اکثریت شرکت ها و کارخانه های غذایی در این نمایشگاه شرکت می کنند و محصولات خود و ایده هایشان را به نمایش می گزارند.

این نمایشگاه می تواند برای آشپز ها نیز بسیار مفید باشد چرا که دوره های آموزش ویژه آشپزی زیر نظر برترین سر آشپز های دنیا در این نمایشگاه برگذار می شود که شرکت در آن ها می تواند تجربه فوق العاده ای باشد .

سمینار های آموزشی و همچنین برنامه های آموزشی این نمایشگاه می تواند به شما یک تجربه بسیار مفیدی را بدهد تا بتوانید در آینده از آن ها در حرفه و کار خود استفاده کنید ، به شما پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید ایده های جدیدی و در زمینه تولیدات غذایی کسب کنید حتما در این نمایشگاه شرکت کنید.

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی غذا و آشامیدنی 20 تا 24 فوریه است ، این نمایشگاه نیز مانند اکثریت نمایشگاه های مهمی که در دبی برگزار می شود در مرکز نمایشگاه های بین المللی دبی برگزار می شود .

نمایشگاه بین المللی چرم

این نمایشگاه یک امتیاز فوق العاده برای افرادی خواهد بود که در زمینه پوشاک چرم فعالیت می کنند، افرادی که حوزه کاری آن ها مربوط است به تجارت صنعت چرم ، مد ، پوشاک چرم ، دستگاه های مخصوص چرم سازی ، چرم خام و سایر خدمات مربوط به چرم است می توانند در این نمایشگاه تجربه بسیار فوق العاده ای را کسب کنند.

در این نمایشگاه بیش از 450 غرفه از 130 کشور مختلف حضور دارند، که نشان دهنده گستردگی این نمایشگاه است که می تواند به افرادی که می خواهند در این نمایشگاه حضور پیدا کنند نوید این را بدهد که یک موقعیت فوق العاده برای ساخت ارتباط است ، شما می توانید در این نمایشگاه اهداف خودتان را برای صادرات  و یا واردات به مرحله انجام برسانید .

اگر دوست دارید در زمینه چرم فعالیت کنید و یا اینکه در این حوزه سرمایه گذاری کنید، این نمایشگاه جایی است که باید در آ« حضور داشته باشید .

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی چرم 13 تا 15 مارس است ، و محل برگزاری آن نیز مانند سایر نمایشگاه هایی که معرفی شدند در مرکز همایش و نمایشگاه های بین المللی دبی است . وجود کشور های مختلف در این نمایشگاه نشان دهنده اعتبار و اهمیت این مجلس است .

وجود بازار های فعال در حوزه چرم در حاشیه خلیج فارس نیز می تواند به شما کمک کند تا بازار های مالی خوبی را برای فعالیت خودتان در این نمایشگاه پیدا کنید و یا اینکه بسازید .

تور دبی با ما

ما کارگزار و مجری مستقیم تور دبی با نازلترین قیمت بازار هستیم، لذا خواهشمند است از پکیج های تور دبی ما دیدن فرمایید.

انواع تور دبی

مقالات پربازدید
newsletter
6LcMgvAjAAAAAD-ESR89fJQx25NW8DUr4QmYYTOW